EST | ENG | RUS

Tublid Paldiski õpilased

Paldiski Põhikooli tublid:

TIMO KIRS (8.kl)
KAREL ELISSAAR (8.kl)
MARKUS MARTSEPP (9.kl)
STEN OIMANDI (9.kl)
SANDER LAHT (9.kl)
TAURI ÕUNMAA (9.kl)
Harjumaa koolide MV võrkpallis saavutas Paldiski Põhikooli võistkond III koha. 
Juhendaja õp. Jüri E. Below

GETRIIN INGRID JÜRIOJA (2.kl)
LISETTE LOOS (3.kl)
ARABELLA VALLSALU (4.kl)
Pikavere Koolis toimus võistlusmäng ʺBingo Eesti moodiʺ.
I koha saavutas algklasside võistkond koosseisus Getriin Ingrid Jürioja (2.klass), Lisette Loos (3.klass) ja Arabella Vallsalu (4.klass).
Juhendajad: õp. Merit Visnapuu, õp. Eva-Theresa Martens ja õp. Inga Jürioja.

ARABELLA VALLSALU (4.kl),
- kes saavutas Harjumaa algklasside etluskonkursil ”Puudutus” I koha, 
Juhendaja: õp. Birgitta Tints
- Jüri Gümnaasiumis toimunud kirjanduspäeval saavutas Arabella Vallsalu IV koha.
Juhendaja: õp. Inga Jürioja

EMMA KINNUNEN (9.kl),
28.11.2013 toimus Paldiski Ühisgümnaasiumis üleriigilise Koidulauliku konkursi piirkonnavoor. Eripreemia sai 9.kl õpilane Emma Kinnunen.
Juhendaja õp. Enel Pärs

HELENA LOOS (5.kl)
MARLEEN KOSE ( 6.kl)
Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voorus 01.02.2014 Saue Gümnaasiumis osales 217 õpilast.
Tulemused:
Helena Loos IV koht
Marleen Kose V koht
Juhendaja õp. Janika Loos

ALEKSANDER JAKOBSON,  KEVIN PAALO  ja DIANA TOOMINGAS  (8.kl),
kes saavutasid Harjumaa 8. klasside geograafia teemapäeval III koha.
Juhendaja: õp. Erica Pärt
 
 
Paldiski Ühisgümnaasiumi tublid:

POLINA MURTAZINA

Vene keele ja kirjanduse rahvusvahelisel olümpiaadil Peterburis saavutas Paldiski Ühisgümnaasiumi 11.klassi õpilane Polina Murtazina 2.koha.

Juhendaja Violetta Zaitseva.

ASTRID KREUTZWALD (11.kl)
14.veebruaril toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis maakondlik vene keele olümpiaad eesti õppekeelega koolide 10.-12.klasside õpilastele.
11.klassi õpilane Astrit Kreutzwald saavutas III koha.
Juhendaja õp. Irina Šiman

ROBIN KINNUNEN (11.kl)
GEORG ANDRES VESKIOJA (10.kl)
LIIS-MARII MÄNNIMÄGI (11.kl)
MERILIN MÖLDER (11.kl)
13.veebruaril toimus Oru Koolis spordimälumäng ʺBumerangʺ, kus Paldiski Ühisgümnaasiumi võistkond saavutas IV koha.
Juhendajad: õp. Janika Loos ja õp. Jüri E. Below

ANDREAS LAKS
05.12.2013 toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Harjumaa gümnaasiumite inglise keele olümpiaad. 10.kl õpilaste arvestuses sai Andreas Laks VI koha. 
Juhendaja: õp.Siiri Kärp.

JANA KAMOZA (11.kl)
NIKITA VOLKOV
KRISTIINA VERENITŠ
31.10.2013 toimus Keila Ühisgümnaasiumis riigikeele olümpiaad. 11.kl õpilaste arvestuses sai Jana Kamoza III koha ning 10.kl õpilaste arvestuses sai Nikita Volkov V koha ja Kristiina Verenitš VII koha
Juhendaja: õp. Galina Juhanson.

KADI KRISTEL MURU (10.kl)
- 15.veebruaril toimus Tallinna Muusikaakadeemias vabariiklik muusikaolümpiaad.
Kadi-Kristel Muru (10.klass) saavutas pronksdiplomi.
Juhendaja Eliise Muru.
- Harjumaa muusikaolümpiaad toimus 31.jaan.2014. Mõõtu võeti noodist laulmises, laulu esituses, omaloomingus, kirjalikus töös, essees
Meie gümnasist, Kadi Kristel Muru, saavutas I koha 

JANA KAMOZA (11.kl)
KADI KRISTEL MURU (10.kl)
Üleriigilise matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voorus saavutas Kadi Kristel Muru V koha (juhendaja õp Eve Muru) ning Jana Kamoza I koha (juhendaja õp M. Senderjuk)

 

 

 

Ürituste kalender

E T K N R L P
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Viimased uudised

  • 15.12.2017 | Registreeri oma elukoht Lääne-Harju valda ja sõida järgmisel aastal Elroni rongiga soodsaltLoe edasi...
  • 15.11.2017 | Kaitseliidu väljaõpe Pakri poolsaarelLoe edasi...
  • 03.11.2017 | Paldiski Spordikeskuse lahtiolekuajad sügis 2017Loe edasi...
  • 09.10.2017 | Keila vald ja Paldiski linn tähistasid koos õpetajate päevaLoe edasi...