EST | ENG | RUS

Eestil on kaks Taekwon-do Euroopa meistrit

17.03.tuli tagasi Eesti Taekwon-do koondis Itaaliast, kus toimusid Taekwon-do ITF Euroopa Meistrivõistlused. Meie sportlaste jaoks möödusid võistlused suure eduga. Esmakordselt tulid kaks Eesti esindajat  Euroopa meistriteks. Nendeks on Vjatšeslav Ištšik sparringus kuni 85 kg. ja Viktorija Mazina sparringus kuni 57 kg.

Viktorija Mazina tee meistriks osutus küllalt raskeks, ta osales 4 võitluses, kusjuures poolfinaalis, kõige raskemas võitluses, ületas praeguse maailmameistri Bulgaariast ja finaalis  saavutas samuti edu Tšehhi sportlase üle.

Eesti sportlased võitsid 8 medalit : kaks kulda, kolm hõbedat ja kolm pronksmedalit esinduslikul foorumil, kus oli kokku tulnud rohkem kui 400 sportlast 30 riigist. Eesti koondist treenib Mihhail Kõlvart. Järgmised Euroopa Taekwon-do ITF Meistrivõistlused toimuvad Tallinnas 2011 aasta veebruaris Võitluskunstide Maailmamängude raames.

Paldiski Linnavalitsus õnnitleb kõiki võitlustest osavõtjad ja isiklikult kuldmedaliomanikku  Paldiski SPARTA ITF klubi treenerit Viktoria Mazinat  suurepäraste saavutuste puhul ja soovib edu ning kõrgeid tulemusi edaspidiseks !