EST | ENG | RUS

Valimiste tulemused Paldiskis

Hääletamisest osavõtt

J,RValijaid
nimekirjades
Hääletanud
kokku%
J13461221163,88
E04500,00
KOKKU 3461 2661 76,88

Häälte ja mandaatide jaotus nimekirjade vahel
NimekiriH%R1M%R1
1MEIE KODU PALDISKI PAKRI87533,18875538,465
2ÜHTNE PALDISKI84432,00844538,465
3Eesti Keskerakond2158,1521517,691
4UUS LAINE1756,6317517,691
5Sotsiaaldemokraatlik Erakond1726,5217217,691
6JÄÄLÕHKUJA1244,7012400,000
7Eesti Reformierakond1023,8610200,000
8ASMER973,679700,000
9Erakond Isamaa ja Res Publica Liit250,942500,000
10Noored ühtsuse nimel60,22600,000
11Paldiski linna elanike heaolu eest20,07200,000
KOKKU2637 100,00 2637 13 100,00 13

5% künnis = 131.85
Valimisringkond nr 1
Häälte jaotus kandidaatide vahel
Nimekiri/KandidaatVARJ1E
ASMER
TOIVO ASMER 62557
PEETER KOOBAS 1073
LIILIA KIVINUKK 954
ANDRES RASS 853
KÄTLIN HAVIER 330
MARGUS AILT 330
JULIKA MIŠUNKINA 220
KOKKU978017
Paldiski linna elanike heaolu eest
MAIA KOLLER 110
AIME LAASTAU 110
MARGIT KOLLER 000
MATI KOLLER 000
VITALI GUSSAROV 000
MARTIN PAJUMÄE 000
NATALJA PAJUMÄE 000
IRINA BIŽKO 000
MARION BULAK 000
KOKKU220
ÜHTNE PALDISKI
ALEKSEI TŠULETS 265156109
VLADIMIR KAMOZA 422,0000886424
ELDAR TOONVERK 281,3333776512
JÜRI KADAK 211,0000513813
ENE MARTSEPP 168,8000432419
JULIA ROMANOVA 140,6667352312
TATJANA BABARÕKINA 120,571435278
ELENA VILLMANN 105,500029245
NAIMI BABAJEVA 93,777824717
NIKOLAI ZAITSEV 84,400023212
URMAS SEPP 76,727322184
LY LEPIK 70,333319154
VALERI KOROVITSKI 64,923117152
ALEKSEI DEMITŠEV 60,285712120
ANASTASSIJA MELNITŠENKO 56,26671266
LJUDMILA BALANJUK 52,75001248
ANDRUS KAASIK 49,647111101
JULIJA GOLOVINA 46,88891055
TATJANA ŠVEDKINA 44,4211990
KATRIN PISSAREV 42,2000945
PAVEL MIHHAILOV 40,1905651
VALENTINA TŠEPEGINA 38,3636660
VIRVE PLOOM 36,6957541
JEKATERINA BALANJUK 35,1667523
SIGRIT TUTT 33,7600440
SILVER KALLE 32,4615431
ROMANAS KALINAUSKAS 31,2593440
VALERI TIGANIK 30,1429330
SIRET VAHER 29,1034220
DMITRI GAVRILOV 28,1333110
SIIM VAINUMÄE 27,2258101
ALEKSEI PANIN 26,3750000
MERIKE MEUS 25,5758000
KOKKU844581263
JÄÄLÕHKUJA
TATJANA THODÉN 23185
TATJANA LINDEBERG 19190
ALJONA ZUBKOVA 16142
OKSANA JÕE 972
LJUDMILA FAHRETDINOVA 660
MARIKA EOMOIS 532
JEKATERINA ŠTROMAN 550
MALLE LEHT 550
VADIM SILITŠENKO 550
VIKTOR AUG 431
OLEG KLOK 431
PEETER PAANE 422
MAIRE KALLAS 330
AIVAR MELDERS 211
MEELIKA MELDERS 211
RITA KIRPITŠENKOVA 211
KSENIA GERASSIMOVA 220
DMITRI SILITŠENKO 220
HILLE RAUDSEPP 110
IVI-IRMGARD LORBERG 110
ALLA OLEINIKOVA 110
KAIDO LUMBERG 110
JELENA TSVETKOVA 110
SERGEI ZUBKOV 110
NATALJA TSELIKOVA 000
ALEKSEI KIRPITŠENKOV 000
KOKKU12410618
UUS LAINE
NIKOLAI PITŠUGOV 175,000090864
KERSTI VÄINSALU 87,500020200
NIINA TOLOKONNIKOVA 58,333316160
SEMJON BOBROVSKI 43,750015132
VIKTORIJA MALÕŠKINA 35,000010100
LEONID AGAMALOV 29,1667972
NATALIA ŠUSTROV 25,0000871
ANGELINA OBLIKAS 21,8750761
KOKKU17516510
Eesti Reformierakond
HELVE MANDZOLO 25214
MATI KADAK 16133
OLEG BOLOTOV 12120
TAIVE KIKAS 981
LJUDMILA MASLAKOVA 990
KERLY TÕNURIST 752
MEELIS JUHKAM 633
VLADIMIR TROTSKI 550
SIRJE PENBERG 440
MART ILISTE 440
MAREK LAANEKIVI 330
RUTH RAAM 211
KOKKU1028814
Eesti Keskerakond
KAUPO KALLAS 215,00001121066
VALENTINA PIVOVAROVA 107,500052484
ALJONA MIGUNOVA 71,666711101
VOLDEMAR LINASK 53,7500981
MARGARITA SIMONJAN 43,0000660
IGOR POLOMARTŠUK 35,8333550
NATALJA KOROL 30,7143532
ANU UIBO 26,8750550
ALEKSANDR FALKENBERG 23,8889330
ALLA BARSUK 21,5000330
ARVO TÄKS 19,5455101
VLADLENA BOIKO 17,9167110
GUNNAR KOKLA 16,5385110
GALINA ORUSSAAR 15,3571110
MERJE LAUR 14,3333000
ARTUR AUG 13,4375000
KOKKU21520015
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
KAI MÜRISEP 1358
JÄRVI KIRS 651
JAANUS ILUMETS 431
TIIT NÕU 110
SERGEI LUND 110
KOKKU251510
MEIE KODU PALDISKI PAKRI
JAAN MÖLDER 24021327
LJUDMILA ZAITSEVA 437,500074713
JAANUS SAAT 291,666769627
KATRIN GLAASE 218,750054477
KONSTANTIN TŠERTŠIK 175,000051456
NADEŽDA SMIRNOVA 145,833338371
IRINA BELJAJEVA 125,000036342
LJUDMILA KONOVALOVA 109,375034313
MARGARITA JAŠKOVA 97,222230300
SERGEI PADAR 87,500027234
VIKTORIA VISBEK 79,545524240
EVI PETERSON 72,916722211
IRINA HELASMÄKI 67,307720200
TATJANA TERENTJEVA 62,500019190
NADEŽDA TŠESNOKOVA 58,333318180
VIKTOR KUDRJAVTSEV 54,687514140
MARTÕN PADAR 51,470611110
ALEKSANDR MAKSIMENKOV 48,6111963
VYTAUTAS MACIULEVICIUS 46,0526880
HELENE ANTONOVA 43,7500770
JELENA SADOVSKAJA 41,6667752
NIINA PISKUN 39,7727660
SVETLANA GRIŠINA 38,0435660
IRINA MOROZOVA 36,4583550
SERGEI KRUGLOV 35,0000550
JEVGENIA ŠTŠERBAKOVA 33,6538422
VALENTINA PIVEN 32,4074440
IRINA BURDILOVA 31,2500440
SERGEI POLJANSKI 30,1724330
IRIINA IVANOVA 29,1667330
JELENA VISBEK 28,2258330
TATJANA SAHHAROVA 27,3438330
MARGARITA MARTÕNOVA 26,5152330
ANNA BELINA 25,7353220
ANDREI BEZRUKOV 25,0000202
ALEKSANDER SEPPAGO 24,3056220
NIINA GOLOVAN 23,6486211
JELENA RUDAJA 23,0263211
MARIA VASSILJEVA 22,4359110
JELENA GONGADZE 21,8750110
LJUBOV GRATŠOVA 21,3415101
VIIU KÕRVITS 20,8333110
VASSILI LUZGIN 20,3488000
HELLE KUNGUR 19,8864000
BRUNO OTS 19,4444000
LARISSA LANINA 19,0217000
NADEŽDA SOKOLOVA 18,6170000
TATJANA GERASIMOVA 18,2292000
ADA ŠTURM 17,8571000
DMITRI JEVSEJENKO 17,5000000
KAJA PURGA 17,1569000
MAI-ROOS BAUM 16,8269000
TATJANA DUDAR 16,5094000
KOKKU87580273
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
ANDREI MARTÕNJAK 172,000045396
JAEN TEÄR 86,0000251015
AERI SALME 57,333314113
ANDREI KISSIL 43,000012120
OLGA KOLÕŠKINA 34,400010100
IRINA ŠERSTJUKOVA 28,6667880
ANDRUS VESKIOJA 24,5714880
URMAS LAMMAST 21,5000752
TATJANA PLOTNIKOVA 19,1111651
RAIVO LAASMÄE 17,2000660
NATALJA DUBROVA 15,6364440
VJATŠESLAV LARIONOV 14,3333440
JANA ORLOVA 13,2308440
NADEŽDA DOVBNJA 12,2857440
MARVE AUS 11,4667330
NATALIA KUDRJAVTSEVA 10,7500330
ALEKSANDR KELLER 10,1176330
MARINA RODIONOVA 9,5556220
ALEKSEI BEZRUKOV 9,0526220
ANDREI NIKITIN 8,6000110
JÜRI VILJASTE 8,1905110
AIVIS HIRV 7,8182000
KOKKU17214527
Noored ühtsuse nimel
BRIT PETERSON 220
KADY TAMM 211
ANTI SUUN 101
TED-IGOR MOUTSINGA 101
KOKKU633
Ringkond KOKKU26372187450

Mandaate = 13
Lihtkvoot = 202,85

R - ringkond, J - jaoskond, M - mandaate, VA - võrdlusarv, VL - valimisliit, E - elektroonilised hääled

 

Ürituste kalender

E T K N R L P
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Viimased uudised

  • 15.12.2017 | Registreeri oma elukoht Lääne-Harju valda ja sõida järgmisel aastal Elroni rongiga soodsaltLoe edasi...
  • 15.11.2017 | Kaitseliidu väljaõpe Pakri poolsaarelLoe edasi...
  • 03.11.2017 | Paldiski Spordikeskuse lahtiolekuajad sügis 2017Loe edasi...
  • 09.10.2017 | Keila vald ja Paldiski linn tähistasid koos õpetajate päevaLoe edasi...